شقق بحديقة للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل

533 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى بفيو مميز فى افضل لوكيشن

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري للبيع بالتقسيط.155متر.3 غرف.نصف تشطيب.فيورائع

    Century for Project Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دابل فيو بحري وفيو مفتوح ع لاندسكيب سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحري ع افضل فيو في المرحلة وعفد قديم سراي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو بجاردن في سراي ولوكيشن مميز جدا

    Right Direction logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة لقطة في سراي افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في سراي -مدينة المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو موقع مميز في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ٣ غرف بدون مقدم و تقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S2 استلام فوري

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي بسعر و لوكيشن مميز بخصم ٤٢٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن واكبر مساحة حديقة في سراي علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٢٥٬٩٧٥ جنيه

    شقه بجاردن كرونر واخده prime location وفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب القاهره الجديده استمتع باقوي الخدمات

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك دلوقتي في احسن كمبوند بلوكيشن مميز

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في سراي اقل سعر في السوق لسرعة البيع

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بخصم 50% لسرعه البيع الشقه بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٠٣ جنيه

    اقل سعر استوديو في كمبوند سراي بافضل لوكيشن

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٤٧٧ جنيه

    اقل مقدم وتوتال سعر للبيع Z villa استلام شهر 6

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٦ جنيه/متر مربع