شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 9

1,871 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مدينتى فى Sarai بسعر مميز سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف على مساحات خضراء فى حسن علام احسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة موقع مميز استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقة3 غرف اميز لوكيشين ف قلب المستقبل

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - موقع مميز إطلالة مزدوجة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٦٣٤ جنيه

    شقة للبيع بنظام التقسيط، اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٣٧٣ جنيه

    احسن سعر شقه - بحري - للبيع في سراي مرحلة ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬١٧٠ جنيه

    شقة 206متر للبيع في مدينة المستقبل بلازا فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كمبوند لافينير فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة في بلوم اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأحدث مشاريع المستقبل سيتي وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه فيو مميز جدا بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير ارضي بحديقه بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بحديقه في جرين سكوير

    متصدر

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بحديقه 200 متر باقل سعر

    Global Hills logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور اول 3 غرف نوم للبيع - سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم10% قسط ع 10سنين امتلك ب اول مشروع سمو القابضه

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه خاصه للبيع في سراي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٢٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي، مدينة المستقبل

    Property Network logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن جاهزة للاستلام في وادي دجلة بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع