شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 10

1,864 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 476,625 و اقساط حتى 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 476,625 و اقساط حتى 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سكنيه للبيع باميز مواقع مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 476,625 و اقساط حتى 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٣٣٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 202,500 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٤٩٨ جنيه

    Under Market Price Prime Location Apartment SARAI

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٣٣٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 202,500 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بأقساط في سيتي اوف أوديسيا

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٣٣٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 202,500 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 138,113 فقط و اقساط حتى 12 عامًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شقه 125م - كورنر 3 غرف + قسط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه مع جاردن في لافينير المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بيتا جرينز نيو كايرو

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سمارت في المستقبل امام المزار السياحي

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية باعلى عائد استثمارى تحت ادارة Hilton

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ف ايلان مقدم 1,800 استلام سنه بحري

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في سراي – مساحة مميزة وسعر لقطة

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٧١٬٨١٤ جنيه

    شقة 155م اليفا ماونتن فيو – خسارة 500 ألف

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والأجهزة | Ultra Super Lux | فرص

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع