شقق بحديقة للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل

268 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأٌقل سعر شقه استلام فوري بمقدم 500 الف - فيو رائع

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة جاهزة للسكن ف اميز لوكيشن - 3غرف

    Remax The Address logo image

3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في بلوم فيلدز جاهزة للسكن

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري - فيو مميز جدا بأقل سعر في بلوم

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بمقدم 500 الف - بلوم فيلدز -غرفتين

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز جاهزة للسكن في بلوم فيلدز اقل سعر

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف بلوم فيلدز موقع مميز جدا -135م-جاهزة

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ب 500 الف في بلوم فيلدز - غرفتين

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري جاهزة للسكن في بلوم فيلدز

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري جاهزة للمعاينة في بلوم فيلدز

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٩٬٢٧٩ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينه بحري بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 476,625 و اقساط حتى 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٣٣٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 202,500 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز فيو لاند سكيب مقدم1,5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقه ريسيل ارضي بحديقه خاصه استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٣٬٩٩٢ جنيه

    شقة ارضي بجنينة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري في المستقبل بالتقسيط

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري بالمستقبل سيتي بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في بلوم فيلدز

    AK Circle logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٠ جنيه/متر مربع