شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 4

1,864 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ارضي 167م جاردن 120م استلام فوري الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن شقة195+جاردن95م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- فيو مميز - متشطبة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مُجهزة بالكامل بأجهزة تكييف - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس 265م +جاردن 95م استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بدون مقدم وأقساط على 5 سنين في وادي دجلة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة في بلومفيلدز, على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في بلومفيلدز بڤيو مفتوح على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ساكن بالكامل بالمستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاردن استلام فوري افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل من سعر السوق بالتقسيط في حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بلومفيلدز بڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوار شقة بدون مقدم مع Wadi Degla+قسط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - بسعر لقطة - حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مدينتي بدون مقدم في المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو + جاردن 40م بفيو بحيرة, بحري

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف (بخصم 51%) من mnhd للبيع فى ذا بترفلاى

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٨٧٨٬٤٠٣ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة في بلومفيلدز ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م نص تشطيب + جاردن 70م استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند سراي (Sarai) - المستقبل سيتي

    Better Estate Investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق - إطلالة مباشرة على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع