شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 8

1,864 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف اميز مرحله ف سراي برايم لوكيشن

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م في Hap town حسن علام اقساط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ١٨٥ الف و٣٠.٠٠٠ قسط امتلك شقه للسكن علي ٩

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن واقساط علي 8 سنين في Hap town

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 195م+جاردن95م استلام فوري متشطبه

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه بجاردن متشطبه بالكامل استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر غرف فندقية داخل كومبوند خدمة كاملة

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف استلام فوري برايم لوكيشن في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس ارضى بجاردن158م+95م جاردن للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارات سعودية تخلق حياة جديدة في المستقبل سيتي

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات ,المطبخ

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ب 500 الف في بلوم فيلدز - غرفتين

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري جاهزة للسكن في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 744K دور متكرر قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري جاهزة للمعاينة في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري اميز مساحة اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فورى موقع ممتاز فى Hap Town

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي سيونز بخدمات فندقية وجاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه جاهزه للاستلام مرحله اولي - في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٩٬٢٧٩ جنيه

    شقة جاهزه للمعاينه بحري بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري بحري غرفتين بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط للبيع إطلالة مفتوحة فيو بحيرة كافانا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع