شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 17

19,928 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (جاهزه للاستلام) بخصم 23% ف الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كلوب بارك آي سيتي جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بخصم كبير استلام فورى فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بلانكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manaj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بلانكس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل باقل بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقيه متشطبه في فندق روتانا ع التسعين

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار ميفيدا بفيو مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز كورنر في ستون ريزيدنس

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو استلام سنتين ونص قسط 14سنة

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة البيع بالاجهزة فى اللوتس الجنوبيه

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م للبيع كريك فيو التجمع الخامس مقدم5%تقسيط

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين للبيع في بالم هيلز بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نورث بارك آي سيتي بتسهيلات حتى 2032

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م بفيو مميز بيع كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات - في قلب المستقبل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع كريك فيو التجمع الخامس مقدم5%تقسيط

    Vida Solutions logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بفيو على اوسع جاردن

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 - 4 غرفة