شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 20

19,929 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ازاد متشطبه بالكامل في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالتكيفات -للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردين ٣/٤ تشطيب بأكبر مساحه جاردين

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام على فيو لاندسكيب اقساط حتى ٢٠٣٠

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردين في التجمع استلام فوري متشطبه

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٦١٬٥٢٦ جنيه

    شقه غرفه واحده للبيع بدون اوفر لسرعة البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل للبيع بموقع مميز في ماونتن فيو آي

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع متشطبة بالكامل في الاندلس بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في السوق استوديو للبيع متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في واتر واي أمام الجامعة الأمريكية 3غرف

    TREX logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كريك تاون في موقع متميز مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هايد بارك للبيع شقه بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في إيستاون لشقة متشطبة بالمطبخ و4 تكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات وخزائن مطبخ في ميفيدا

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة - اقل سعر في السوق - تشطيب مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ٣ غرف - جاهزه للسكن -بلكونه ١٠٢م فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز في فيليت سوديك ٣ غرف نوم

    Do estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 فيو لاندسكيب و The Club

3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م بموقع مميز بكمبوند جاليريا - استلام فورى

    East wing logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة ارضي بجادرين في Swan Lake Residence

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه تشطيب سوبر لوكس بالفرش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز - لوكيشن مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة جاهزة بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة