شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 14

19,929 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع موقع مميز في كمبوند تاج سيتي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية | شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بحديقة الباتيو أورو القاهرة الجديدة

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذير

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٧١٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في كمبوند تاج سيتي ع طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام سنه واطول فتره سداد _ مايان

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية فرش كامل وتشطيب فاخر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز و بحرى فى سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الرابع مطلة على لاند سكيب بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بمقدم و قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين نوم بأقل مقدم في ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بمقدم و قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري على دائري المعادي داخل كمباند مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى افضل موقع احجز وحدتك بمقدم 5% _ الباتيو ريفا

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بالتقسيط فيو مفتوح بأقل مقدم وسعر

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس امام هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • زيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,زيا ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128 م بجاردن للبيع استلام فوري -Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فى موقع مميز واطول فتره سداد _ سامكو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري باقل سعر في الماركت

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مميز فيو مساحات خضراء لستلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٢٥٬٥٠٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة