شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

19,929 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك فى الباتيو ريفا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٥٬٣٣٥ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ استلام فوري

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127m +55m جاردن متشطبه بالفرش ف فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • ايسولا كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات بدون مقدم على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176م في التجمع الخامس قرب ميفيدا

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق استلام فوري كمبوند ديستريكت ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا زد ايست شقه متشطبه 2 غرفه فيو لاندسكيب بحرى

    Rokn Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على سنترال بارك جاهزة في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في قلب التجمع بتشطيبUSLمقدم980 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٨١٬٤٢٨ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة متشطبه فى افضل موقع فى التجمع

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ف فيليت الترا مودرن 80 م للبيع

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في الماركت و موقع متميز

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كليو في موقع مميز على البحيره بحري بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • جرينز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٧٢٬٩٥٩ جنيه

    باقل سعر شقه 100م استلام فوري ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالتقسيط استلام فورى جاهزة للمعاينة

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة فيو لاند سكيب بموقع مميز في ستون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٧٠٩ جنيه

    شقة علي واجهتين بفيو خيالي و متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة