شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 13

19,927 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي غرفتين جاهزة بحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز في إيستاون سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بحديقة بأفضل موقع في المشروع

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الأندلس التجاريين 135م 3 غرف بسعر مميز

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى تاج سيتي فيو على لاندسكيب للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع موقع مميز في كمبوند تاج سيتي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية | شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بحديقة الباتيو أورو القاهرة الجديدة

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في كمبوند تاج سيتي ع طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام سنه واطول فتره سداد _ مايان

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية فرش كامل وتشطيب فاخر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٨٧٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

• 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز و بحرى فى سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الرابع مطلة على لاند سكيب بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بمقدم و قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٦٤٬٠٩٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    1 - 5 غرفة