شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 7

5,738 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في إيستاون سوديك | أرضي بحديق

    KRE investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بمقدم وتكملة أقساط في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دي مايل امام داندي مول زايد

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم وقسط ع 10س امتلك وحدتك متشطبه بمستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م استلام فوري متشطبة بستودا قسط علي 10 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170متر بجاردن فوري متشطبة في التجمع بمقدم 10%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه ب5% بالتجمع بكمبوند ريجنس سكوير

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • كوستا دي لونا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كوستا دي لونا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع بسعر ممتاز في ارقي مناطق الغردقه

    Homes Bay logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بشارع السفارة بخامس نمرة من شارع الهرم للبيع

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في كمبوند دي مايل في الشيخ زايد

    متصدر

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة 70متر فى كيان باميز موقع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مناسب جدا للبيع في الممشي السياحي.

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ساج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Squares Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م دور 6 كاملة المرافق باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ديونز 165 متر ب اقل سعر بالسوق و اطول سداد

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٤٢٦ جنيه

    شقة للبيع 122م بتقسيمة مربعة وبأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه علي اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كالما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٠٬٩٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Nasr Housing & Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كالما

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية من إنتركونتيننتال بأقساط على 8 سنوات

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ع اعلي تبه في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view studio in Imperial Residence

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 160 متر في مدينتي b10 بأعلي تميز

    Dream Homes Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة