شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

5,738 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 105م جانبية جنب الخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 105م جانبي جنب البوابة

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق اكتوبر السياحيه الاولي

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة في تاج سيتي – أورجامي جولف

    clear scope logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م في لاند مارك استلام فوري تقسيمه مربعه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٩٧٢ جنيه

    شقه فندقيه فيو مباشر علي lagoon باكبر عايد ايجاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بحري بفيو landscape اقساط 10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٧٠٩ جنيه

    شقة علي واجهتين بفيو خيالي و متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96متر استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 103 بحري في لاند مارك استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    1,460,000= رفاهية عالمية وعائد مضمون 200$ يوميًا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوشن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 14 سنـة ! وبجوار قطامية هايتس شقة 216م كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في العاشر من رمضان الحي الاسباني

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في العاشر من رمضان الحي الاسباني

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في العاشر من رمضان الحي الاسباني

    Feeds logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٥٠٬٤٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة