شقق للبيع في محافظة البحر الاحمر بـ 2 مليون جنيه

520 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في الغردقة بإطلالة مفتوحة وخطط سداد مرنة

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٨٩٬٥٢٣ جنيه

    ستوديو 43 متر على البسين الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٠١٬٤٠١ جنيه

    في الغردقة.. ستوديو بمقدم 20% وفيو على البسين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالكوثر بفيو مفتوح – الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بإطلالة مسبح موقع مثالي وأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلاة على المسبح | تسليم قريب 2026 جاهز

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الكوثر: موقع مثالي بأفضل سعر استثماري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالقرب من البحر بمقدم 200 الف

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو في قلب الكوثر: استثمار ذكي وسعر لقطة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    ستديو 60م استلام فوري – ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في قلب الغردقة بخصم 20%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في الكوثر, علي حمام السباحه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤٢ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه- منتجع لاجونا, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٣٨٬٠٦٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحر وبسين في الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧١٬٦٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الغردقة جنينة خاصة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% علي 4 سنين أورورا بالاس، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب بالكامل - فيو حمام سباحة - عقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع