شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

5,738 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٤٬١٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق السويس الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحيه ب حدايق اكتوبر

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاردن متشطبه في نيو زايد بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في المشروع مع اميزلوكيشن فى باتيوسولا

    Step One Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٦٩٬٧١٠ جنيه

    شقة للبيع تكملة اقساط في مدينتي في B14 فيو جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    110م واجهه بجوار البوابه مباشره بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣١٨٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 للبيع في موقع مميز في مدينه نصر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٦٬٤٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر للبيع في لوكيشن مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م بحديقة خاصة تشطيب كامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة205م متشطبه بالتكييفات,برايم فيو بمقدم1.4 مليون

    متصدر

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    63م شقه غرفه وصاله _تشطيب كامل _قسط36شهر _عقد اخضر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٨٬٢٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو باقل سعر للبيع امام الربوه فى الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم 3 غرف بفيو جاردن + lagoon باقساط سهلة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح شقة بجاردن متشطبة استلام فورب اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه بفيو مميز بالكمبوند بتشطيب خاص

    متصدر

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و متشطبة و بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه من mnhd للبيع فى كموند سراى sarai

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر ميتعوضش

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٩٬٧١٢ جنيه

    ستوديو بإطلالة جانبية على البحر الأحياء الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة