شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 12

5,737 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ن البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 89م فى كمبوند لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ١١٥ متر بسعر مميز ومقدم مريح وموقع استراتيجي

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ بجوار سيتي سنترألماظة ومطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للشباب شقه 90م قسط علي 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م استلام فوري جاهزه علي اسكن الفوري ومتسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مغتربين استلام فوري متشطبه فيو مفتوح 130 م

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    الكرمة 3, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الشيخ زايد ب اقل مقدم

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل اوفر 140م جنه اكتوبر استلام فورى

    متصدر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية للبيع في نيووم أكتوبر – مرحلة استانلي

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجوار البوابه شقه 110م واجهه قسط مريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع