شقق للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

5,738 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن بتصميم راقي في الحي الإسباني

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن بتصميم راقي في الحي الإسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مودرن بتصميم راقي في الحي الإسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند ديجويا بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فيوبحري واجهتين استلام فوري التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق الحي الإسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨٤٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    السويس,العين السخنة,بورتو السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق الحي الإسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق الحي الإسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر بالبيع بشارع العراقي بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٩٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه في العاشر من رمضان - الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بالتقسيط بأقل معدل شهري

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 105م جانبي تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬٨٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    1 - 3 غرفة