شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 16

590 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو 40م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 100م غرفتين بالتقسيط علي10Y

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر | حياه بيتش ريزورت الغردقه

    Homes Bay logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو حصري في منتجع حياة بيتش – الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأرقي موقع في الممشي عالبحر مباشرة ع سنوات

    Relax Red Sea logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    ستوديو 40م أرضي بإطلالة جبلية

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37 م² بإطلالة على البحر والمسبح

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    استوديو 33 متر يطل على لاند سكيب

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع شاطئ خاص – استثمار ذكي في منتجع حياة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى الممشى السياحى بمقدم 624.000 جم فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه| الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب الغردقة |فيو حمام سباحه |5 دقائق من المطار

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    “خطوتك نحو الجنة – ستوديو بإطلالة مباشرة على البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 36م بإطلالة الممشى والمطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 22

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مباشرة علي البحر في منتجع بشاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أفضل موقع بالغردقة – الممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 32 متر في مشروع Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    ستوديو للبيع في لاجونا ريزورت – الأحياء، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو منتجع حياة بيتش – عائد استثمار مرتفع

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع تشطيب سوبر لوكس ٦ اكتوبر الحي 1

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالممشى بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37 متر يطل على حمام السباحة بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر بتراس على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.