شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 17

590 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view at Hurghada Heights Red Sea Egypt

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio garden view apartment at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع قريب من مطار الغردقة و الممشي بخصم 15

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو منتجع المطار: استثمر في الراحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ذكي مميز الوحدة A102 بإطلالة مفتوحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٢٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 40 متر مربع فالهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو 40 متر باطلالة جبلية بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بسعر الطرح الاول تقسيط علي 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٨٤٬١٢٥ جنيه

    امتلك شقة شاليه – Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو مريحة – إطلالة على الهواء والمسبح

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    امتلك استوديو فخم بمقدم 20% في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 325م استلام فوري بالتقسيط عالمحور

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو 40 متر فى LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في الطابق الأرضي في مكادي

    Home Hunters EG logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٢٥١٬٢٥٠ جنيه

    حياة فاخرة على البحر – استوديوهات وشقق عصرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 40م للتمليك في سيدرا مرسي مطروح

    Sea Gate Real Estate Development logo image

    سيدرا, مرسى مطروح, مطروح

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلا آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 32 م² بجوار أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 37 م² داخل مشروع بملاعب أطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 38 م² داخل بيئة عصرية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.

تنوع مستوى التشطيب وسعر شقة 40 متر للبيع في مصر