شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 13

590 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    عيش أو استثمر في موقع استراتيجي بمنطقة الكوثر،

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو | مفروشة بالكامل | فيراندا

    Good Vibe Homes logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة قسط متشطب جيفيرا علي حمام سباحه بيع

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى كمبوند نيوم اكتوبر مفروش بالكامل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٩٠٬٠٨٠ جنيه

    استوديو 32متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Hayat Beach Resort – شاليه بمشاهدة البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 32متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٢٩٬٧٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 35 متر مربع مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٤٩٬٩٨١ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام في فلورنزا خمسين –عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 37 متر مربع في الاحياء مقدم15%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بسعر مميز ومقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 35 متر مربع في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو عقد اخضر بتراس خاص بالممشي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وحمام سباحه 37م| Hayat Resort

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر مميز للاستثمار وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات لجامعه

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر وبمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بيع متشطب كمبوند نيوم- بوليفارد فيو ستانلى

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمشروع مقابل مطار الغردقة الدولي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٠٨٠ جنيه

    ستوديو 38م بالممشي السياحي بخدمات متكاملة مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.

تنوع مستوى التشطيب وسعر شقة 40 متر للبيع في مصر