شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 19

590 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39 متر فى Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل يطل ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio sea view apartment for sale Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    اختيار ذكي شاليه 38م بفيو مائي جذاب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أيربورت ريزورت / ستوديو / تسليم خلال سنتين

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كامل بالفرش في الغردفه

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 40م تصميم ذكي مع إطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٩٧٤ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 33 متر مربع +11 متر مربع حديقه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panorama Hills Resort فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 38م عملي للاستثمار في مارك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه مساحتها 40متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مساحتها 38متر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب بالكامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39 متر فى الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م دور أرضي Pool View في مشروع Hurghada H

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٩٧٬٢٤٧ جنيه

    استوديو 35 م² بإطلالة مسبح وحديقة خاصة11متر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٤٤٣٬٤٥٦ جنيه

    شقة 33 م² بحديقة خاصة لراحة وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٦٣٬٣٣٨ جنيه

    استوديو 38 م² بإطلالة خلفية هادئة ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • كليو ووتر ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 3 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.