شقق 40 متر للبيع في مصر, صفحة 14

590 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة المساحة 40 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٩٥٬٢٠٠ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه | مباشرة على الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع علي حمام السباحه مباشرتا في الممشي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او الايجار ستوديو مفروش بميت عقبة

    شارع الجامع, ميت عقبة, الجيزة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٦١٬٥٦٨ جنيه

    استوديو بترّاس في الممشى 1,861,568 جنيه مصري

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٢٣٠ جنيه

    استوديو 39م² بمقدم 30% في Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م في جراند روك فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 32م- في قلب الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٢٢٬٦٠٠ جنيه

    عيش واستثمر في الكوثر – استوديو مارك ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٥٬٧٦١ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 36متر مربع استلام فوري الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بتقسيط لخمس سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 متر pool view فى Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بيت العطلات المثالي: شقة استوديو في منتجع المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلالة على البحر في منتجع حياة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر في حياة بيتش ريزورت – 5 سنوات تقسيط

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي بالغردقه بخصم 15%

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن في فلورينزا 50- في قلب الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 35 متر يطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م عقد اخضر بالممشي السياحي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر pool view فى ب Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو (40 متر) في منتجع ريفا بيتش فرونت - الممشى

    ROI For Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

مميزات السكن في شقة 40 متر للبيع في مصر

تتمتع الشقق الصغيرة بالعديد من المزايا التي تجعلها خيارًا رائعًا للعديد من الأشخاص، بما في ذلك القدرة على توفير التكاليف والراحة والبساطة. فشقة بمساحة 40 مترًا مربعًا في مصر، ليست مجرد مساحة صغيرة، بل هي فرصة للعيش بأقل تكلفة وبشكل أكثر بساطة وراحة.

ابحث عن شقق للبيع بـ 150 ألف في مصر

واحدة من المزايا الرئيسية للسكن في شقة بهذا الحجم هي القدرة على تقليل التكاليف. بدءًا من سعر الشقة نفسها وصولاً إلى تكاليف الصيانة والتنظيف، الشقق الصغيرة هي خيار اقتصادي بشكل كبير. وهذا يمكن أن يكون مثاليًا للأفراد الذين يرغبون في الحفاظ على الميزانية المنخفضة أو الذين يتطلعون إلى الابتعاد عن الديون.

هل من السهل العثور على شقة 40 متر للبيع في مصر؟

بصراحة، الجواب يعتمد على مجموعة متنوعة من العوامل، بما في ذلك الموقع، والميزانية، والتوقيت. ومع ذلك، يمكن القول أن البحث عن شقة 40 متر مربع للبيع في مصر يمكن أن يكون تحديًا في بعض الأحيان. إحدى الأسباب التي تجعل العثور على شقة بهذا الحجم قد يكون صعبًا هو أن العديد من البنايات في مصر تُعتبر من الفئة البريميوم، والتي عادة ما تتميز بشقق أكبر حجمًا. وبالتالي، يمكن أن تكون الشقق الصغيرة نادرة الوجود.

ومع ذلك، لا يزال من الممكن العثور على شقة 40 متر مربع للبيع في مصر، خاصة في بعض الأحياء الحديثة التي تقدم مجموعة متنوعة من الخيارات للسكن. لذا، قد يتطلب الأمر بعض الجهد والبحث، ولكن بالتأكيد هناك شقق بهذا الحجم متاحة في السوق.

تنوع مستوى التشطيب وسعر شقة 40 متر للبيع في مصر

تتميز السوق العقارية في مصر بتنوعها الكبير بين المختلفة من العقارات، وأبرز ذلك تنوع مستوى التشطيب والأسعار عند النظر في شقق 40 متر للبيع. هذه الشقق الصغيرة بحجمها لا تقل عن غيرها من الشقق الأكبر في التقديم للمشترين مجموعة متنوعة من الخيارات التي تناسب احتياجاتهم وميزانياتهم.