بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 5

367 عقارات أخرى
  • 17

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مساحة 200متر تطل على الحديقة الدوليه

    شارع الدكتور محمود ابراهيم, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 200 متر تطل مباشره على الحديقة الدوليه

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مساحة 200 متر تطل على الحديقة الدوليه

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس للبيع في فيفث سكوير | 316م + روف 200م

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حسن المامون الرئيسي موقع متميز 320م

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320 متر حسن المامون الرئيسي موقع متميز

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كوليكتيف 200 م , موقع متميز افضل ظرق للسداد

    Smart Move logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا الطابق الأول استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ستيلا بارك

    3 - 5 غرفة

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس ابو جعفر النحاس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابو جعفر النحاس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فيو مفتوح بسعر تحفة بالرحاب

    Mr .Estates logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story للبيع بمقدم 2 مليون في بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع استلام فوري بمقدم 5,5 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 1,7 مليون في كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة 186م تشطيب فاخر بالتكييفات والمطبخ

    Good Deals logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 351م بحديقة خاصة للبيع - الشروق (المنطقة 5

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٣٥١ متر مربع

    ١٣٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بالبنفسج 6 على محور السادات مباشرة

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • جرين أفيني

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جرين أفينيو

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند water way فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمبوند المعادى فيو الشروق مميز

    Homy Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بمقدم 1,2 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 250م سوبر لوكس مكرم عبيد فيو حديقة الطفل

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس رابعه الاستثمارى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • لافيردي نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    La Verde Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا فيردى

    استوديو, 2 - 4 غرفة