بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 9

367 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات بفيلات الياسمين استلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متميز للبيع بجنوب الأكاديمية ب - ٣٦٥ م

    Waystar Investment logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقساط علي 12 سنة بقلب العاصمة R8 - دومينار

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقساط علي 12 سنة بقلب العاصمة R8 - دومينار

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في سرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فوري متشطبه بالكامل بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلا بجوار المحكمة ونادي هليوبوليس

    القدس العقاريه logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 250 متر – 4 غرف – موقع مميز بجوار جنين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند جولدن جيتس بالمقطم

    دار الفرا logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بانورما فاخر بكمبوند جولدن جيتس

    دار الفرا logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب و كمبوند ديار متشطبة

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة للبيع فوري ف هايدبارك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس بكمبوند البانوراما الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا في شارع 276 – المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 276, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الشمالية بموق

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقتك بقلب العاصمة R8

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقتك في ساج ليكس R8 - سكويرز

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٣١٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرض الجولف مصر الجديدة تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات تاني نمره من محور محمد نجيب ونجمه هليوبوس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب و كمبوند ديار متشطبة

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب و كمبوند ديار متشطبة

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa for Sale in Mountain View iCity New Cairo

    Chances Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أفضل اختيار للسكن في الحي الأول التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بتشطيب سوبر لوكس في الحي الاول بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع