بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 8

367 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بتشطيب فاخر كلستر 17 في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٧٣٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف متشطبه فيو لاند سكيب بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات سوبر لوكسStandAloneللبيع نموذجXوايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م فوري سوبر لوكس بجاردن واسع وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب راقي جاهزة للسكن وبسعر مميز—الحق الفرصة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة تشطيب راقي مع مطبخ وتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على مساحة ٤٠٠ مأرقى مناطق الشويفات بالتجمع الخامس.

    Waystar Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بجاردن للبيع علي 15سنة تقسيط

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٩٧٤٬٣٦١ جنيه

    فيلا من دور واحد-استلام فوري بسعر مميز الحق الفرصة

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك ٢٢٨ م +ناني رووم

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف للبيع في ستون ريزيدنس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 320 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    سطح

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الرحاب بوابة ١٣ وكمبوند حسن علام

    Fam Egypt logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل 568 متر في كمبوند مفيدا 4 غرف

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب عالي الجودة 270 متر بمدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بمدخل خاص بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحجاز مصرالجديدة قرب مستشفي هليوبوليس

    Time House logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفيرمصر الجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 4غرف بجوار هايد بارك بالتجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

4

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بالسادسه شقه فاخره مباني 2018م اربع غرف دور م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع