بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 4

367 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class كورنيش النيل بالمعادي ب Downtown

    Al Beltagy Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقه لميفيدا

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع فى هايدبارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م بشارع الطيران الرئيسي – تصلح إداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ⁠دوبلكس بحديقة متشطب للبيع ف نيوبوليس المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع منطقه تامنه اجهزة تكييف بكل الشقةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية 220م تشطيب لوكس

    The Key Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف تشطيب كامل في الياسمين ٧ التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للإيجار فيلا دوبلوكس للايجار مفروش كومبوند نيو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحكيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بعمارات رابعه الاسثتماري

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سنترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى كمبوند ذا مارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بنتهاوس للبيع بالتجمع الخامس – زيزنيا

    Chances Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 4,8 مليون في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع استثنائي في قلب هليوبوليس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    سيكيستي هيليوبوليس, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 265 متر بسعر مغري موازي للنحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨١٬٣٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م سوبر لوكس للبيع بالفرش - شارع 9 - المقطم

    شارع 28, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع قطاميه ديونز اقل سعر السوق واستلام

    Spade consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فى سعادة اقساط على 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائية شقه شارع محمد النادي مباني حديثه مس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس مع مسبح خاص وسطح للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه 4 غرف باقساط علي طريق السويس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه 4 غرف باقساط علي طريق السويس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بارقي مناطق العاصمه باقساط / لافيردي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأقل مقدم بقسط ع8سنوات في الباتيو فيدا

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رائعه تطل على الحديقة الدوليه مباشره 200متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع الدكتور محمود ابراهيم, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة