بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 10

5,561 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - فيو بحيرات - تشطيب سوبر لوكس

    Next Door Consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في تاج سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر اللونش بمقدم 475 الف +تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م لبيع باقساط ع 14 سنه - ماونتن فيو التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م بجاردن 80م سوبر لوكس للبيع بمدينتي

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 3 غرف تشطيب VIP فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب للبيع – موقع مميز على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجاردن- متشطبة بالكامل - فيو مفتوح - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات بالتجمع بمقدم1.000.000 قسط 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ وتكيفات الياسمين 1 بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م للبيع بالرحاب 2 فيو مميز طلعت مصطفي

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م ألترا سوبر لوكس ريسيل بأقساط ستون

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بجاردينيا هايتس 3 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرها للبيع فيلا توين ف ماونتن ڤيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في البنفسج 7 فيلات دقيقتين من محور السادات 200م

    منطقة خدمات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه فى هايد بارك استلام قريب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه ريسيل في موقع مميز-باتيو اورو

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات والمطبخ بأقل سعر

    why solutions logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون بالقرب من CFC باول التجمع قسط 9سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib 3 غرف بمقدم 425 متر بالتقسيط ماونتن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م تشطيبات خاصه فيوجاردن اسانسير

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع