بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 7

5,561 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس جاردن امامي وخلفي 200 م في النرجس

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 200 م بجاردن خاصة في البنفسج 2

    El-Nemr LTD logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه في التجمع بسعر لقطه

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن او الاستثمار ٣ غرف بالمطبخ والدريسينج

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و بالتكيفات و سعر لقطه

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • زيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,زيا ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للاستلام مرحله تانيه بفيو مفتوح ١٦٨ متر

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م أمام الرحاب علي اكبر مربع جاردن

    El-Nemr LTD logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لايت سيتي الأندلس 160 م

    El-Nemr LTD logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري في الياسمين 1

    El-Nemr LTD logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما الترا سوبر لوكس دقيقة من الوواتر واي

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بحري للبيع في البنفسج عمارات

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 200 م للبيع في النرجس

    El-Nemr LTD logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م سوبر لوكس استلام فوري في النرجس

    El-Nemr LTD logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 171 م علي التسعين الشمالي مباشرة

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك جاهزة للمعاينة بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقه 3غرف استلام فـوري في سرايات القطاميه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م بالحي الاول س لوكس خطوات التسعين لقطه

    Next Level Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند راقي بالتجمع الخامس القاهرة

    Next Level Properties logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره كامله للبيع في الاندلس العائلي الدور شقه لقط

    Next Level Properties logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في ارقي احياء التجمع الخامس شقه 175م سوبر لوكس

    Next Level Properties logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م آخر دور نص تشطيب مع استوديو وجنينة

    Aqar Misr logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فوري متشطبة متأجرة بعائد ثابت

    Aqar Misr logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مقدم 5.5 مليون باقل سعر في ذا ميديان

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 300م فوري بتشطيب فاخر بمسبح خاص وفيو مائي

    Aqar Misr logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سنترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    3 - 5 غرفة