بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 9

5,561 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيوهايد بارك فيو ماجستك ليك جاهزة

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو وموقع مميز تكمله اقساط في سعاده

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في النرجس عمارات – التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سعاده استلام السنه

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن ٣ غرف بالمطبخ والتكييفات ريجنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م لبيع باقساط ع 14 سنه - ماونتن فيو التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الأندلس العائلي أرضي 146م فيو مفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزه في كمبوند صفوة الاندلس فوري

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو أورو - لا فيستا شقة زاوية للبيع

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن - جايد

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند المصراوية - متشطبة بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن التجمع الخامس 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري اقل سعر قسط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بسعر ممتاز اكبر فيو على حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    منطقة خدمات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٩٬١٦٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فوري فيو مفتوح قرب ش النوادي وأجورا مول

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز جدا في الباتيو اورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى موقع مميز 3 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري برايم لوكيشن على وايد جاردن فى هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة غير مجروحة بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٤٬٥٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم ١٧٠ متر متشطبة بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة تشطيب سوبر لوكس للبيع فى النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب الترا سوبر لوكس ٣ غرف الياسمين ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية كمباوند مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في التجمع بسعر محصلش كمبوند جنب هايدبارك

    La Plage Group logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة