بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 8

5,561 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر الماركت في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالتكيفات في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 145م جاردن 80م النرجس الجديدة بجراج ومخزن

    Aqar Misr logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٢٦٬٥٢٠ جنيه

    آخر شقة أرضي جاردن 3 غرف متشطبة بالتكيفات فوري

    Aqar Misr logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع داخل كمبوند لايت سيتي الأندلس فور

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى البنفسج فيلات التجمع استلام فورى

    S signature logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقى للبيع داخل كمبوند عربية -التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فورى متشطبه بالفرش والاجهزه

    S signature logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه ارضي بجاردن بخصم للكاش 25%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م بموقع مميز في الباتيو أورو استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم 10% بالتقسيط 8 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 173م فيو لاجون برايم لوكيشن متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الباتيو اورو شقة 164متر استلام فورى

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 173م فيو لاجون برايم لوكيشن متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧١٢٬١٤٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه138 للبيع في كمبوند فيفث سكوير علي شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزه للبيع في سيفورا هايتس

    The Broker EG logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – فيلات الجامعة الأمريكية

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بتاج سيتي مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٦٣٬٥٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في كمبوند مفيدا 191م التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دور ثاني - بيت الوطن التجمع الخامس

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في ماونتن فيو باقل سعر و فيو مميز

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 2 فيلات بفيو مفتوح-دور متكرر

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن في النورث هاوس بمقدم 70 الف وقسط 5سنين

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة