بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 42

28,843 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه واطول فتره سداد استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٣٢٠٬٥٠٠ جنيه

    إس فيلا بحري للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة | بحري | مفروشة بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 225م متشطبة في راس الحكمة sea view

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٥١٧٬٦٨٨ جنيه

    أقل سعر فيلا ريسيل متشطبة شامل الصيانة استلام 6شهر

    Summit Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • تلال سول

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,تلال العلمين

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر 245م أقرب إستلام من لافيستا مقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فندقية للبيع – وايدجاردن فيو مدينتيVG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٨ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز للبيع في بالم هيل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند حدائق السليمانية متشطب 6غرف

    Element logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • الباتيو فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الباتيو فيرا

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في بالم هيلز جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - تشطيب بسيط - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو لافيستا علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في جوهره الشروق فيو مفتوح وجاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    جوهرة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة ف @سوما باي 5% مقدم استلام قريب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • بريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٨٣٬٧٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بريكس

    1 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف سوما باي 5% مقدم واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كلاسيك مميز مع لوكيشن مميز خصوصيه كامله

    All 90 logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحديقة خاصة للبيع ف كمبوند طيبة التجمع

    Property Network logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • كريستالاين سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    2 - 5 غرفة

  • 27

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة أول صف بحر 10% مقدم علي 9 سنين لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة تطل علي حمام سباحة في فيرجينيا بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    فيرجينيا بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخره بحمام سباحه للبيع في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في كمبوند اسوار

    Fortune Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • ويست وودز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Life Louvers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الفيوم الصحراوى,ويست وودز

    2 - 3 غرفة