بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 41

28,869 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة نور نموذج Q1 | 236م أرض

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل ع لاجون للبيع باقساط سول عمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر متشطبة بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في نور | نموذج Q1

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • زايد ديونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس,زايد ديونز

    2 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة استلام فوري بلوكشن مميز مشروع فلل فقط

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع516م استلام فوري متشطبه ف كيندا بالتقسيط

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو اورو- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٩٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف للبيع في كمبوند ذا كراون من بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري

    4 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 568 م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠١٬٥١٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز لاندسكيب فى افضل مراحل سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز! بسعر أقل من سعر السوق، إطلالة بانورامية

    Roots Development logo image

5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٩٩ متر مربع

    ٦٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلك في ازها السخنة متاحة الان

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    2 - 5 غرفة

  • 20

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | فيلا | بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 10% مقدم فيو بحر مرسى باغوش 5 غرف متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو لاجون وواجهة شمالية

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول تشطيب كامل + تكييفات في June by Sodic

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • فلل دي جويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,دى جويا,فلل دي جويا

    3 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة على الساحل الشمالي بخصم 44%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المميزة 3غرف مقدم5% على 8سنين_ اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو خيالي فيلا 330م اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سول | بحري | سعر مميز قريب من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٠٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + كابن في بلايا | على لاجون كبيرة مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا حنيش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    استوديو, 3 غرفة