بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 14

28,903 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستاندالون فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا ستاندالون فيلا بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون للبيع بفيو مفتوح وسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع مطله على اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٠٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا للبيع بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلابيزمنت واسانسير تشطيب حديث كمبوندديارالمخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٤٤٣٬٦٥٠ جنيه

    توين هاوس فاخره بتقسيط 10 سنين بأقل مقدم-سعر قديم!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون مطله على البحر بمقدم 5% و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٣٬٥٠٩٬٤٧٨ جنيه

    استلم فيلا مساحه 570 متر بجانب ماونت فيو بمقدم10%

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٢٢٣٬٧٩٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه صف اول للبحر بتقسيط مريح و مرن!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٠٧٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٧٧٦٬٨٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس مجهزه بالتكييفات بتقسيط 9 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فاخره مجهزه بالتكييفات تقسيط 9 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٨٨٧٬٩٠٠ جنيه

    تاوين هاوس فيلا فاخره مجهزه بالتكييفات تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٠٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلم فوري فيو مفتوح لاجون موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٨٩٤٬٦٧٨ جنيه

    فيلا استلام سنة ف ريفرز باقل مقدم وقسط علي 11سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري علي فيلا بأفضل فيو بتسهيلات قويه 5% مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستون جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    LHD Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 0% فى باديه بالم هيلز اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٩٨٧٬٦٤٤ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري مع لافيستا بقسط علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كومبوند زايد ٢٠٠٠ بحمام سباحه خاص

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة