بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 12

28,901 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز في اركان بدر الدين تقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 228 م - استلام فوري - Views 2

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاونهاوس بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7غرف 403م على لاندسكيب بأسقف عالية

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٦٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف بإطلالة بحر مباشرة على اللاجون، 180م²،

    Apart Real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • أيارو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أيارو

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف 276م إطلالة بحرية مباشرة على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا ستاندالون فيلا للبيع فيو مميز بأرقي موق

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل في كمبوند Dara Garden للبيع

    Allocate Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة رويال سيتي زايد ناصية

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254 م مستقلة للبيع في ميفيدا-PARCEL22

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر لقطه لاستاند الون في سعاده

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • بيل آمي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – قطامية ديونز | القاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون 360 متر كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا مستقلة فاخرة جدًا نموذج Zأكبر مساحة

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون جاهزه للسكن ومتشطيب ف المقصد R3

    Abrag 2 logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بجوار أركان في قلب الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الجزيرة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه للبيع في فيليت سوديك

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٩٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فاخرة نموذج W بتشطيبات راقية ومميزة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة 240م للبيع في سولانا ايست

    AK Circle logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوارجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • جوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٥١٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة