بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 11

28,851 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فيو VIP برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بالكمبوند، استلام فوري دبل فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420متر جاهزه للمعاينه تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Fully Finished في التجمع الخامس خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأجمد لوكيشن وفيو 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | موقع مميز | الجريا سوديك الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% فيلا تشطيب USL بجوار سوديك اطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند باتيو الزهراء

    Premium Real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,600,000 تعاقد (261 متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Naia Bay – رأس الحكمة

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • جرينفيل 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع وان ستوري علي وصلة دهشور استلام قريب

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,650,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف دايركت على لاجون اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • أيارو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أيارو

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس مباشره على البحر بخطه تقسيط مريحه!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه بالتكييفات بموقع مميز-تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٣٠٬٤٠٠ جنيه

    فيلا موردن مجهزه جميع أجهزه تقسيط مرن صف اول للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٣٣٢٬٤٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مجهزه بالتكييفات بأقل مقدم على 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٨٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر مجهزه بجميع الأجهزه بتقسيط مرن !

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٦١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • بالم فالي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% فيلا (240م) 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعرمن Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في وصال الشروق باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي رويال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة