شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 21

1,680 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في على ليك فيو رزيدينس

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي مميزة في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب مودرن في إيستاون سوديك (Eastown)

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطة بجميع محتوياتها 123متر بجوار الخدمات

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ميفيدا لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي لقطة للبيع فى ميفيدا بوليفارد

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر | غرب ارابيلا | التجمع الخامس

    The Homies logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    KAMF logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فيليت Sky condos ,

    Brokerage Hub logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٦٣٢ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل سيفورا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 - 3 غرفة

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باللوتس الشمالي الترا سوبر لوكس بالفرش

    Aqar Share logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة 167م بحديقة للبيع 90 افينيو

    Horizon Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للسكن في كمبوند ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ارضي بمساحه بجاردن كبيره بالاجهزه

    Spade consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكيفات في ايست تاون

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالاجهزه بحديقه خاصه بالتكيفات

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – التجمع الأول | موقع راقٍ

    Eastmark logo image

    شارع ام كلثوم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 بإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو انيق مفروش بالكامل متاح للبيع - سوديك فيليت

    Ninety Two logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧١٢٬١٤٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    Eastmark logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع – WBR by Waterway

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٨١٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | ذا ووتر واي كمبوند | مفروش

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي كمبوند | ريسيل | مفروش بالكامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن اول سكن بالمطبخ بجوار أفينيو مول

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…