شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 19

1,680 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك ايستاون فيو مفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بجاردن وبول خاص للبيع في ليك فيو

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس في ماونتن ڤيو آي سيتى

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك بسعر مميز

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 757 شقة للبيع – النرجس عمارات، ال

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس | ١٤٤م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١٣٣م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع -هايد بارك – مفروش بالكامل بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة الفرش بفيليدج جيت بسعر أقل من سعر السوق

    East wing logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148 م متشطبة-موقع مميز و استلام فورى -ليك فيو1

    East wing logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالفرش للبيع بكومباوند Lake View

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بكومباوند Lake View Residence

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144 متر ريسيل في ليك فيو فوري متشطبه ومفروشه

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة الترا مودرن للبيع 3 غرف في ميفيدا

    bnb logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر تجااااري النموذج المميز في لوكيشن مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في هايد بارك

    iHome logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع او الايجار في ڤي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - 148 متر في ميفيدا - مفروشة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل استلام فورى متشطبه في ليك فيو

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ايستاون سوديك فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في فيليج جيت فرصه استثمار اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع في فيليج جيت بمعدل اعلي ROI

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٦٣٬٥٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…