شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 950 ألف جنيه

352 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيوpark شقة 156م متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام مطار القاهرة على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام سنتين بمقدم 5% - كريك ماونتن فيو

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم مفتاح شقتك جاهزه عالفرش قسط 3شهور 430K

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10س = تشطيب فاخر - كورنر - بحري بفيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه فى التجمع باقساط تصل إلى 14 سنه

    TREX logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنتين, 5 دقايق من الجامعه الامريكيه

    TREX logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى ماونتن فيو كريك التجمع شقة للبيع لقطة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح و مقدم 775 الف شقة متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقةبجاردن خاص 217م بمدخل خاص مقدم930الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع