شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 18

1,680 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة - تشطيب كامل- كورنر

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب اكبر تراس ف التجمع وفيو رائع وكامل المرافق

    Smartex logo image

    منطقة خدمات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة بالفرش فى ليك فيو التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٤٣٬٨٢٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه 3غرف للبيع بأقساط 7 سنين, سينشري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إم سيجناتشر, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز |مفروشه وبالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه في ميفيدا للبيع بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل في النرجس موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • لوسيل ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٦٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع الفوري باطلاله بانوراما

    Housey logo image

    بيرل دى روا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري ستوديو بحديقة خاصة

    Housey logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بمقدم 5 مليون في ادريس ايست

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في زيد إيست بـ7 مليون فقط!

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع بالمرحلة الاولي90م بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • إن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٥٥٬٨١٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ان ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند الديار ريزيدنس – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل ريسيل تجمع

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو هايد بارك – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو – فرش فاخر ومساحة مريحة

    Global Marketing Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير المراسم مفروشة

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • جي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Juzur Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جي ايست

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك ايست تاون \ كود الوحده : CA0214

    Dk REAL ESTATE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات12 جاهز للبيع الان

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سنتر فيل

    iHome logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع تشطيب كامل في ماونتن ڤيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالتكيفات و العفش - موقع مميز - متبقي اقساط

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…