شقق مفروشة للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية

5 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردنيا هايتس 1 شقة امامية

    شركة البحيري جروب logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بحمام سباحه خاص بكمبوند بلاجيو

    East wing logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي جرواند للبيع في جاردينيا هايتس

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | التجمع الخامس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن سيتي قرب التسعين الجنوبي والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع