شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 84

16,472 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو جاهزة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ليك فيو ريزدينس ,

    Brokerage Hub logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن السريع شقة 144 م ريسيل متشطبة بالكامل + فرش

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع في ميفيدا بلو فيوز

    Global Marketing Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة تشطيب فاخر 80% برايم لوكيشن بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل متشطبة + acs فوري من المالك مميزة

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقل سعر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بجاردن بحرى فورى للبيع فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة + برايفت جاردن للبيع دابل فيو بحري

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م بتاج سيتي استلام فوري متشطبه سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للمساحات النادره دور كامل ٤ غرف فيو مميز جدا

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم موقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 7 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل متشطبه فوري في ديستريكت 5

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في ماونتن فيو هايد موقع مميز

    Element Estate logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٢٤٧ جنيه

    شقة للبيع الطابق الرابع للبيع بالتقسيط 4 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند استر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فى اى سيتى للبيع بالتقسيط

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس – تشطيب وفرش كامل

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع