شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 637

16,275 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل موقع مميز فوري اقل سعر فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    20% بس و استلم و شطب و اسكن و البافي على 4 سنوات

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و اقساط على 4سنوات 215م بمقدم 20%

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Assets Real Estate Investments logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة للبيع اسلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ستون ريزيدنس – التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/بلو تري/اقل سعر

    Home Destination logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م متشطبة في فيليت موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فوري على فيو في فيليت سوديك 138م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 525 الف امتلك شقة 105م فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بكمبوند بالتجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين باقل سعر 138 فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة في VGK بالم هيلز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة ريسيل فوري متشطبة فيليت سوديك138م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل سعر فوري ريسيل على فيو فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه متشطبه ماونتن فيو اي سيتي جاهزه للسكن

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس 127م بموقع مميز جيدا

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة136م للبيع بحديقة في شاليا تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% و استلم فورا شقة 164م و الباقي بتسهيلات

    Amlak akareya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة في موقع مميز ريسيل متشطبة على البحيرة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بكمبوند تريو جاردنز التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع