شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 613

16,161 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل جاهزة بإطلالة بحيرة في آي سيتي

    clear scope logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو جاردن للبيع في التجمع الخامس بالشويفات

    Al Maz Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق بنتهاوس للبيع في إلباتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م غرف بجاردن علي لاندسكيب بكمبوند ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م ارضى بجاردن على طريق السويس بـ5,525,000كاش

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل جاهزة للاستلام فيو مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع فى الجولدن سكوير استلام فورى 210 م

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في إلباتيو أورو التجمع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٢٥٧ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف بموقع متميز في مرحلة نورث بارك

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره و بانوراميه على البحيره بسعر مميز

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن في ماونتن فيو - 3 غرف نوم

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه210م 4 غرف جاهزه للاستلام فيو لاندسكيب وبحيرات

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة سوبر لوكس في عمارات 4/3

    Al Fanar Development and project management logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لوكيشن مميز للبيع في الباتيو اورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه بجاردن استلام فورى فى كمبوند اى ستيى

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقه في ذا سكوير موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 متر 3 غرف تشطيب كامل بالمطبخ فى التجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بسعر لقطه في الباتيو اورو بمقدم واقساط

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أقل من سعر السوق للبيع في إلباتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في ماونتن فيو – هايد بارك

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق شقه موقع مميز في باتيو اورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير من شركه الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع