شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 538

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون شقة بجاردن في بالم هيلز اقل مقدم ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على لاندسكيب في لوكيشن مميز.

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع166م دور متكرر فيوgolfف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي متشطبة وبالفرش

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لقطة علي فيو لاند سكيب

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى متشطبه 110متر موقع مميز باقل سعر بالماركت

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم كاملة التشطيب،تقسيط حتى 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة+جاردن 202م بالتقسيط - استلام 2027 علي 7س

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في غرب أرابيلا دبل فيس 250 م

    El-Nemr LTD logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي تقاطع محمد نجيب

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل بإطلالة على لاندسكيب في موقع مميز

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند ماونتن فيو هايد بارك استلام فوري

    Vida Solutions logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه إستلام فوري في منطقه اسكان الجامعه الأمريكية

    ERMA Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب في باتيو اورو بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ريسيل 3 غرف على لاجون متشطبة ريسيل 172م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثانى أستلام فورى 3 غرف موقع مميز

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام2026 بأقساط برايم لوكيشن - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة كمبوند بالم هيلز ريسيل 4 غرف ماستر

    Allocate Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 10% خطوات من كلوب هاوس مع لافيستا

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو بسعر مميز جدا وفيو مميز

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148 م سوبر لوكس بكمبوند تاج سيتي أمام المطار

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع