شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 542

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن ارضي حديقة 250م | كمبوند ديستركت 5

    One Plus Consultants logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Catchers investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم واقساط شقة متشطبة بالكامل بأقل من سعر السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 135م في ماونتن فيو آي سيتي اقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى افضل موقع بفيو مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتطييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة للبيع جديدة كليا ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه في مكان مميز بمقدم وقسط 5س-ستون

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز متشطبة بالكامل بالتكيفات باقساط

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بـ District 5 استلام فوري بدون اقساط كاش

    One Plus Consultants logo image

2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييف عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في ليك فيو ريزيدنس

    Prime Company logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بحدائق إيست تاون باركس فيو مفتوح

    Sign Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام 2027 فيو حديقة اقساط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٣٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة تطل مباشرة ع بحيرة بحديقة خاصة للبيع

    Assets Real Estate Investments logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الان شقه تشطيب فندقي بجوار مطار القاهره

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر موجود فى بالم هيلز التجمع

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم2 مليون و باطول فتره سداد

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 155م للبيع من ماونتن فيو بمقدم 100 الف

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي كاملة التشطيب للبيع في ستون ريزيدنس.

    Bond & Key logo image

2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع