شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 521

16,161 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 1 مباشرة على البحيرة

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر مميز في ايفوار ايست بالتجمع بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل للبيع تشطيب كامل استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكاسا ١٤٠ م استلام فوري

    El-Nemr LTD logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ف كمبوند ديستركت 5 متشطبة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع بالتجمع دقايق من التسعين + 10%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 71م لقطه بأقل سعر وبمقدم5% في Wuud بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه بـالـتـجـمـع في NOLL وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالتكيفات للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر ع شارع التسعين مباشرة قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف للبيع بأقل سعر استلام فوري في ديستريكت 5

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م في تاج سيتي دور اول تكملة اقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره للبيع ف تاج سيتي بسعر مناسب

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات-أقل سعر في الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف بأقل سعر في سولاي التجمع وتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 143م بالفرش في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت في موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في ليك فيو ريزيدنس بالتقسيط على 7 سنين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع بجوار الجامعة الامريكية

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بحديقه واول و 200م استلم فورى مقدم واقساط

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز سعر شقة للبيع في كمبوند لاميرادا ١٧٣ م

    El-Nemr LTD logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطه للبيع بالتجمع بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في موقع مميز في ليك فيو ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند النخيل٢٥٠ م

    El-Nemr LTD logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع