شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 526

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بسعر مميز للبيع الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة 3غرف امام بوابة الرحاب وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧١٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    انزل شوف شقتك متشطبة ف كمبوند كامل الخدمات بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم5% فى كريسينت واك مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند بروميناد –استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه١٤٠م ريناد سيتي التجمع استلام فورى متشطب

    Zein for real estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في القاهرة الجديدة بجوار العاصمة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب ريسيل في بالم هيلز بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالجولدن سكوير بالتجمع بسعر لقطه وبقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي اقل سعر شقة متشطبة 3 غرف للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو اي سيتي شقه كورنر 170متر

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مش هيتكرر بمقدم واقساط - اميز موفع

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقتك كاملة التشطيب في قلب التجمع

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزة للسكن بالتجمع +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع من مراكز بجوار مدينتي

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مش هيتكرر بمقدم واقساط - اميز موفع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليدج جاردنز-للبيع شقة متشطبة ارضي192م بجاردن100م

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    زد ايست-ارضي بجاردن-اقل من سعر السوق

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وسعر مميزين للبيع في باتيو أورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٢٬٦٠٥ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | 124م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٤٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٧٬٩٥٦ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند تريو جاردنز باقل سعر فى السوق

    Next Door Consultancy logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه ريسيل متشطبه بالفرش بسعر مميز-امورا

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -لؤلؤة القاهرة الجديدة 3 غرف استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقتك كاملة التشطيب في قلب التجمع

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع lake view residence

    ElGammal real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع