شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 48

16,312 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مييز في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 173 في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "كورنر " مشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ١٢١م بجاردن خاص وفيو مفتوح - تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديدة باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 155 م بحري في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ٢٦٨ مترًا في ليك فيو عرض رائع

    Do estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر ف الماركت-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٢٧٬٣٦٨ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٨٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقي 140م أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو*******

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٣٨٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل سعر مش هيتكرر اميز لوكيشن في التجمع

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر -جاهوه للمعاينه في كلاب بارك-اقل سعر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تاج سيتي ليك بارك بجاردن خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع- تاج سيتي، 3 غرف 181م بجاردن وفيو مفتوح

    ERE logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع جاهزة للمعاينة ف باتيو اورو

    clear scope logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو لاندسكيب جاهزه للمعاينه اقل سعر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very prime Location view Lake & Landscape 10.900

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان شقه ريسيل بافضل فيو فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز نيو كايرو – أقل من سعر السوق

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه ومتشطبه برايم لوكيشين-اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع