شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 426

16,058 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في تاج سيتي – استلام فوري فيو رائع

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬١٥٤ جنيه

    بسعر لقطه شقه131م ارضي بحديقه افضل تقسيمه فيو مميز

    S signature logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل في ايستاون موقع مميز متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه مع تكييفات و المطبخ في ايست تاون

    views investment logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب خلال ٨ سنوات فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٨٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي 150 متر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3% فقط احجز وحدتك لفترة محدودة من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك على فيو مميز من بالم هيلز وقسط على10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بيتك وقسط على 10سنوات مع بالم هيلز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر شقة بأقل سعر فى موقع مميز وقسط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢١١٬٤٨٨ جنيه

    لسرعة البيع بسعر العقد شقة بافضل موقع, تريو جاردنز

    Wdeals for real estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري - بسعر لقطة -فيلدج جاردن قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع مع حديقة - بموقع مميز جدا

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٥٢٥ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب مع دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقة بأق سعر من بالم هيلز على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 9 سنوات و امتلك وحدتك متشطبة بتكيفات-اورا

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط على اطول فترة وامتلك وحدتك بأقل سعر فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع علي احسن فيو في المشروع لقطه

    متصدر

    views investment logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع