شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 407

16,058 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت ميدل للبيع الدور الأول بسعر ٢٩م

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مميزة في مايان ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر باطلالة مميزة في سوديك فيليت - سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطه شقة للبيع في ماونتن فيو هايدباركHyde Park

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - دور متكرر بارسل 23 - شقة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب ٥٪؜ مقدم متشطبة باقساط ١٠ سنين ؜

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بفيو مميز وبسعر لقطه بقسط شهري 38ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ٢ غرفة جاهزة للاستلام Taj City

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت كورنر بسعر ٣٠ مليون الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٤٣م شقة ميفيدا كريسنت الدور الثاني بسعر ٢٩.٥م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة استلام فوري فيو حديقه وحمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم دقايق من التسعين بكمبوند وجود بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الجزيرة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بحديقة فيو لاندسكيب في فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بإطلالة مزدوجه علي حديقه ونافوره

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل فيو شقة 3نوم +ناني للبيع في سوديك فيليت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في تريو جاردنز بمقدم 30%على 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك بحديقة جاهزة للاستلام

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٣٣م كورنر في ميفيدا كريسنت الدور الأول ٢٨.٥م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسوديك إيستاون التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع